BIfree tehniskais atbalsts: kur meklēt informāciju?

2018-11-27

BIfree lietojumprogramma ir veidota, un lietojumprogrammas lejupielādes process tiek organizēts tā, lai Jūs visu varētu darīt pats: pēc vēlamās lietojumprogrammas lejupielādes formas aizpildīšanas, uz Jūsu e-pastu tiks nosūtītas lejupielādes saites un nepieciešamie norādījumi. Papildus tam, BIfree tīmekļa vietnes “Kā sākt?” lapā ir ietverti izglītojoši materiāli video un PDF dokumentu formātā, kuros tiek paskaidrots: kā lejupielādēt Qlik Sense Desktop, kā lejupielādēt BIfree un kā sākt lietot BIfree.

Ja esat saskāries ar problēmām saistībā ar lietojumprogrammas lejupielādi vai kādu citu ar lietojumprogrammu saistītu problēmu, lūdzu skatiet “Traucējummeklēšanas rokasgrāmatu”, kura arī ir atrodama BIfree tīmekļa vietnes “Kā sākt?” lapā.

Atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar Qlik ir ātri atrodamas atjauninātajā Qlik kopienas vietnē, Qlik dokumentācija ir atrodama Qlik tīmekļa vietnē.

Mēs Jums iesakām sekot sadaļai “Pasākumi” un pievienoties organizētām bezmaksas “Qlik Sense” nodarbībām, piedalīties semināros un būt BI ziņu epicentrā. Mūsu pasākumos mēs piedāvājam gūt praktiskas zināšanas, kuras būs noderīgas arī BIFree lietojumprogrammās.

BIfree tīmekļa vietnē, abonējiet biļetenu un informāciju par nesen lejupielādētajām lietojumprogrammām, lai saņemtu atjauninājumus Jūsu e-pastā.

Vai jums ir radušies jautājumi? Sazinieties ar mums tieši BIfree.lv vai BIfree@BIfree.lv.